My Favorite Movies
| Xabswx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Crow 1994, R) |
|
| 2 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 3 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
Ripper 2002, R) |
|
| 7 |
Miami Vice 2006, R) |
|
| 8 |
Gossip 2000, R) |
|
| 9 |
The Crow - Wicked Prayer 2005, R) |
|
| 10 |
The Crow - Salvation 2000, R) |
|
| 11 |
The Crow: City of Angels 1996, R) |










