Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  x2z2k6's Rating My Rating
1
Trainspotting 1996,  R)
Trainspotting
absolute brilliance!!!!
2
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
THE BEST MUSIC ORIENTATED FILM EVER!!!!!!!!!!!!!!:)
3
The Devil's Rejects 2005,  R)
4
Friday 1995,  R)
5
Next Friday 2000,  R)
6
Friday After Next 2002,  R)
7
Scarface 1983,  R)
8
The Longest Yard 2005,  PG-13)
9
Pulp Fiction 1994,  R)
10
Pink Floyd - The Wall 1982,  R)
11
The Football Factory 2004,  R)
12
Saw III 2006,  R)
13
Saw II 2005,  R)
14
Saw 2004,  R)
15
Braveheart 1995,  R)
Braveheart
YYYAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSS MON THE SCOTLAND!!!!!!!!!!! FUCK THE ENGLISH!!!!!!!!!!1
16
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments