Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  x0xHanax0x's Rating My Rating
1
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
2
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
yay i loved dis film lol
8
Saw 2004,  R)
9
The Texas Chainsaw Massacre 1974,  R)
10
Scream 1996,  R)
11
Scream 2 1997,  R)
12
Scream 3 2000,  R)
13
Step Up 2006,  PG-13)
14
King Arthur 2004,  PG-13)
15
I, Robot 2004,  PG-13)
16
The Amityville Horror 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments