My Favorite Movies


  wyantjordan's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
2
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
Love it!
3
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
High School Musical 3: Senior Year
Love Zac!
4
Aquamarine 2006,  PG)
Aquamarine
This is such an awsome movie!
5
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
An amazing tale of forbidden love
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
An amazing tale of the bounderies of love
7
The Secret Life of Bees 2008,  PG-13)
The Secret Life of Bees
An amazing story about what it was like in the 1960's
8
A Walk to Remember 2002,  PG)
9
The Notebook 2004,  PG-13)
10
The Ultimate Gift 2007,  PG)
11
17 Again 2009,  PG-13)
17 Again
I FREAKING LOVE THIS MOVIE!!!!!:D
12
Hairspray 2007,  PG)
13
The Derby Stallion 2005,  PG)
The Derby Stallion
An amazing low-budget movie
14
Picture This! 2008,  Unrated)
Picture This!
Love Ashley so I love this movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments