Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  wweking's Rating My Rating
1
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
best star wars
2
Casino Royale 2006,  PG-13)
Casino Royale
fantastic
3
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
funniest film ever!
4
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
6
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)
7
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
8
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
9
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
10
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
11
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
13
King Kong 2005,  PG-13)
King Kong
good but too long
14
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments