My Favorite Movies
| wvdiva30's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 3 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 4 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 5 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 6 |
RV 2006, PG) |
|
| 7 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Guess Who 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Soul Plane 2004, R) |
|
| 10 |
Are We There Yet? 2003, PG) |
|
| 11 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 12 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Home Fries 1998, PG-13) |
|
| 14 |
Pretty in Pink 1986, PG-13) |
|
| 15 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 16 |
The Pick-Up Artist 1987, PG-13) |
|
| 17 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Cars 2006, G) |
|
| 19 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 20 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 21 |
Shark Tale 2004, PG) |
|
| 22 |
Be Cool 2005, PG-13) |






















