My Favorite Movies
| wudupfools's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Friday 1995, R) |
|
| 2 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 3 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 4 |
Training Day 2001, R) |
|
| 5 |
Cool Runnings 1993, PG) |
|
| 6 |
Bones 2001, R) |
|
| 7 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 8 |
Baby Boy 2001, R) |
|
| 9 |
Curly Sue 1991, PG) |
|
| 10 |
Hustle & Flow 2004, R) |










