My Favorite Movies
| Wuce's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pan's Labyrinth 2006, R) |
|
| 2 |
My Neighbor Totoro 1988, G) |
|
| 3 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 4 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 5 |
Starship Troopers 1997, R) |
|
| 6 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 7 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Galaxy Quest 1999, PG) |
|
| 9 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 10 |
Pitch Black 2000, R) |
|
| 11 |
Battle Royale 3D 2001, Unrated) |
|
| 12 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |












