My Favorite Movies


  wtfman1987's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
2
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
3
Troy 2004,  R)
Troy
Brad Pitt is sexy....
4
The Lord of the Rings 1978,  PG)
5
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
Orlando Bloom is perfect
6
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
8
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
9
The Pianist 2002,  R)
The Pianist
Great man is always being tested
10
The Matrix 1999,  R)
11
The Matrix Reloaded 2003,  R)
12
The Matrix Revolutions 2003,  R)
13
Godfather 2006,  Unrated)
Godfather
teach me a lots
14
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments