Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  WTFitzHATTIE's Rating My Rating
1
The Ringer 2005,  PG-13)
The Ringer
"when the fuck did we get ice cream" (ITS IN DA MOVIE)
2
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)
3
Click 2006,  PG-13)
Click
SAD
4
School for Scoundrels 2006,  PG-13)
School for Scoundrels
laughin out loud
5
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
6
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
Cute
7
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
8
Bubble Boy 2001,  PG-13)
9
Stick It 2006,  PG)
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
11
Open Season 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments