My Favorite Movies
| WolvesRock's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wolf's Rain 2005, Unrated) |
|
| 2 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 3 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 4 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 8 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 10 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 13 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 15 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 17 |
School of Rock 2003, PG-13) |

















