Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  wog1993's Rating My Rating
1
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
2
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
3
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
4
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
5
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
6
Fight Club 1999,  R)
7
Epic Movie 2007,  PG-13)
8
The Island 2005,  PG-13)
9
The Marine 2006,  PG-13)
10
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
11
Rocky V 1990,  PG-13)
12
Rocky Balboa 2006,  PG)
13
Rocky IV 1985,  PG)
14
DOA: Dead or Alive 2007,  PG-13)
15
Scary Movie 2000,  R)
16
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
17
Scary Movie 2 2001,  R)
18
Rocky 1976,  PG)
19
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
20
A Goofy Movie 1995,  G)
21
The Lion King 1994,  G)
22
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
23
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
24
Little Miss Sunshine 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments