My Favorite Movies
| wndyprz1991's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Alvin and the Chipmunks 2007, PG) |
|
| 2 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Saw III 2006, R) |
|
| 4 |
Saw II 2005, R) |
|
| 5 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Troy 2004, R) |
|
| 7 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 8 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 9 |
Seed Of Chucky 2004, R) |
|
| 10 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 11 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 12 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Dark Ride 2006, R) |
|
| 14 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 15 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 16 |
Wrong Turn 2003, R) |
|
| 17 |
You, Me and Dupree 2006, PG-13) |
|
| 18 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |


















