My Favorite Movies
| winterain's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Million Dollar Baby 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Awakenings 1990, PG-13) |
|
| 3 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 4 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 11 |
The Amazing Spider-Man 2012, PG-13) |
|
| 12 |
World's Greatest Dad 2009, R) |












