My Favorite Movies


  wildlife4000's Rating My Rating
1
Die Hard 1988,  R)
Die Hard
wow awesome
2
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990,  R)
3
Die Hard 3: With a Vengeance 1995,  R)
4
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
Live Free or Die Hard
Oh My God great movie!!!
5
The House Bunny 2008,  PG-13)
6
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
Coyote Ugly
Sexy movie!
7
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
Dirty Dancing
I love it
8
Grease 1978,  PG)
Grease
its the movie I want o o o
9
Sydney White 2007,  PG-13)
Sydney White
FUNNY Typical farytale
10
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
Just Like Heaven
I love the kiss in the garden, in the end
11
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
one of my favorites, so romantic
12
A Walk to Remember 2002,  PG)
13
Ghost 1990,  PG-13)
Ghost
i love patrick swayze
14
The Outsiders 1983,  PG)
The Outsiders
cool, almost like grease

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments