My Favorite Movies


  wildjojo's Rating My Rating
1
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
2
Another Gay Movie 2006,  R)
3
8 Mile 2002,  R)
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
5
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
6
Pretty Woman 1990,  R)
7
Sin City 2005,  R)
8
Saw II 2005,  R)
9
American Pie 1999,  R)
10
Finding Nemo 2003,  G)
11
Scary Movie 2000,  R)
12
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
13
50 First Dates 2004,  PG-13)
14
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
15
The Ring 2002,  PG-13)
16
Dreamgirls 2006,  PG-13)
17
Mean Girls 2004,  PG-13)
18
Hitch 2005,  PG-13)
19
Shrek 2 2004,  PG)
20
Wedding Crashers 2005,  R)
21
The Longest Yard 2005,  PG-13)
22
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
23
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
24
The Matrix 1999,  R)
25
King Kong 2005,  PG-13)
26
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
27
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments