My Favorite Movies
| wilddreams61's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Open Season 2006, PG) |
|
| 4 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 7 |
The Blues Brothers 1980, R) |
|
| 8 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 9 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 10 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Shanghai Knights 2003, PG-13) |
|
| 12 |
World Trade Center 2006, PG-13) |












