My Favorite Movies


  wikedbabe69's Rating My Rating
1
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
2
Cruel Intentions 1999,  R)
3
The Secret Garden 1993,  PG)
4
Wayne's World 1992,  PG-13)
5
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
6
The Craft 1996,  R)
7
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971,  G)
8
Dumbo 1941,  G)
9
Cry-Baby 1990,  PG-13)
10
Perfect Stranger 2007,  R)
Perfect Stranger
good up until the end giovanni is adorable

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments