My Favorite Movies
| Widyast's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Legends of the Fall 1994, R) |
|
| 2 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 3 |
The Mighty Ducks 1992, PG) |
|
| 4 |
Wicker Park 2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Family Stone 2005, PG-13) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 7 |
Sleepers 1996, R) |
|
| 8 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 9 |
Lost In Translation 2003, R) |
|
| 10 |
The Terminal 2004, PG-13) |










