My Favorite Movies


  wideawakewesley's Rating My Rating
1
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
2
The Terminator 1984,  R)
3
Seven (Se7en) 1995,  R)
4
Léon (The Professional) 1994,  R)
5
Schindler's List 1993,  R)
Schindler's List
Simply the best film ever made.
6
Aliens 1986,  R)
7
Jaws 1975,  PG)
8
The Goonies 1985,  PG)
9
Back to the Future 1985,  PG)
10
The Matrix 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments