Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  whitneykemp1's Rating My Rating
1
Working Girl 1988,  R)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
One of the best roamnce films of all time! I love Rachel McAdams.
3
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
4
The Life of David Gale 2003,  R)
5
My Big Fat Greek Wedding 2002,  PG)
My Big Fat Greek Wedding
One of the best movies ever made!
6
Steel Magnolias 1989,  PG)
7
Six Days, Seven Nights 1998,  PG-13)
8
Speed 1994,  R)
9
Air Force One 1997,  R)
10
Erin Brockovich 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments