My Favorite Movies


  whitney2h4u's Rating My Rating
1
Love and Basketball 2000,  PG-13)
Love and Basketball
I love it !!!!!!!!!!!
2
Brown Sugar 2002,  PG-13)
Brown Sugar
Incredible!!
3
Love Jones 1997,  R)
4
The Color Purple 1985,  PG-13)
5
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
the best comedy
6
Soul Plane 2004,  R)
7
28 Days Later 2002,  R)
28 Days Later
WOW!!!
8
Scary Movie 2 2001,  R)
9
Love Don't Cost a Thing 2003,  PG-13)
10
The Players Club 1998,  R)
11
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
12
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
13
Snakes on a Plane 2006,  R)
14
Saw III 2006,  R)
15
Saw IV 2007,  R)
16
Shark 1970,  R)
17
Shark 2000,  Unrated)
18
Shark Tale 2004,  PG)
19
Dreamgirls 2006,  PG-13)
20
Booty Call 1997,  R)
21
Eddie Murphy Delirious 1983,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments