My Favorite Movies


  whelby11's Rating My Rating
1
Gone With the Wind 1939,  G)
2
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
Zac is soOoOoOoOoO cute!!!
3
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
its more funny than scary
4
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
its more funny than scary
5
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
AWESOME!!!!!!!!!
6
Forrest Gump 1994,  PG-13)
7
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
SO TOTALLY TRUE LIFE!!!LOL
8
Sleepover 2004,  PG)
Sleepover
HILARIOUS!!!
9
Child's Play 1988,  R)
10
Child's Play 2 1990,  R)
11
Child's Play 3 1991,  R)
12
Bride of Chucky 1998,  R)
Bride of Chucky
ALL I CAN SAY IS LOL
13
Seed Of Chucky 2004,  R)
Seed Of Chucky
ITS MORE LIKE LOL TIMES 1 MILLION

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments