My Favorite Movies
| wheatley2k7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 2 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Clerks II 2006, R) |
|
| 5 |
Ong-Bak (Ong Bak: Muay Thai Warrior) 2005, PG-13) |
|
| 6 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Deuce Bigalow: European Gigolo 2005, R) |
|
| 8 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 9 |
The Animal 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |










