My Favorite Movies
alot of the films that i love 2 watch
| whatabiatch's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Spy Kids 2001, PG) |
|
| 4 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 5 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 6 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 7 |
First Daughter 2004, PG) |
|
| 8 |
Spy Kids 3-D - Game Over 2003, PG) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams 2002, PG) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Kindergarten Cop 1990, PG-13) |













