My Favorite Movies
| wgth's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Wars , PG) |
|
| 2 |
300 2007, R) |
|
| 3 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 4 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 5 |
The Departed 2006, R) |
|
| 6 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 8 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 9 |
Sin City 2005, R) |
|
| 10 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 11 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 12 |
Elektra 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Aliens 1986, R) |
|
| 15 |
Escape from New York 1981, R) |















