My Favorite Movies
| weskt's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 5 |
American Pie 1999, R) |
|
| 6 |
Secretary 2002, R) |
|
| 7 |
What Dreams May Come 1998, PG-13) |
|
| 8 |
Stargate 1994, PG-13) |
|
| 9 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Recruit 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 12 |
G.I. Jane 1997, R) |
|
| 13 |
Pretty Woman 1990, R) |













