My Favorite Movies
| Werewolf13i's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
A Clockwork Orange 1971, R) |
|
| 3 |
Apocalypse Now 1979, R) |
|
| 4 |
Snatch 2001, R) |
|
| 5 |
Men of Honor 2000, R) |
|
| 6 |
One Flew Over the Cuckoo's Nest 1975, R) |
|
| 7 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 8 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 9 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 10 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |










