My Favorite Movies
| welshdude234's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Cloverfield 2008, PG-13) |
|
| 2 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 3 |
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |
|
| 5 |
Kung Fu Panda 2008, PG) |
|
| 6 |
The X-Files: I Want to Believe (The X Files 2) 2008, PG-13) |
|
| 7 |
Hellboy II: The Golden Army (Hellboy 2) 2008, PG-13) |
|
| 8 |
The Strangers 2008, R) |
|
| 9 |
Get Smart 2008, PG-13) |
|
| 10 |
Quantum of Solace 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 12 |
Madagascar: Escape 2 Africa 2008, PG) |












