My Favorite Movies
| welshdevil84's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 2 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 3 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 4 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 5 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 6 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 7 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 8 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 9 |
American Pie 1999, R) |
|
| 10 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 11 |
Godsend 2004, PG-13) |
|
| 12 |
What Lies Beneath 2000, PG-13) |
|
| 13 |
Freeway 1996, R) |
|
| 14 |
The Football Factory 2004, R) |
|
| 15 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 16 |
Twin Town 1997, R) |
















