Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  weevicki93's Rating My Rating
1
Fantastic Four 2005,  PG-13)
Fantastic Four
LOVE IT SO MUCH!!!!!!!!
2
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
LOVE IT SO MUCH!!!!!
3
Universal Soldier 1992,  R)
Universal Soldier
LOVED THIS FILM
4
Universal Soldier - The Return 1999,  R)
Universal Soldier - The Return
LOVED THIS FILM 2 FAR BETTER THAN THE 1ST ONE BUT STILL LOVE THE 1ST ONE
5
Hollow Man 2000,  R)
Hollow Man
ONE OF THE BEST FILMS EVER!
6
The Long Kiss Goodnight 1996,  R)
The Long Kiss Goodnight
BRILL FILM
7
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
LOVE IT!
8
The Transporter 2002,  PG-13)
The Transporter
EXCELLENT FILM
9
Transporter 2 2005,  PG-13)
Transporter 2
LOVE IT AS WELL AS THE 1ST 1
10
Grandma's Boy 2006,  R)
Grandma's Boy
REALLY GD FILM
11
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
ABSOLUTELY LOVE THIS FILM!!!!!!!!!!!!!!
12
V for Vendetta 2006,  R)
V for Vendetta
BRILLIANT FILM! HAVE 2 PUT DA SUBTITLES ON AS HE SAYS ALOT OF WORDS BEGINING WITH 'V' LOL
13
Timecop 1994,  R)
14
Bad Boys 1995,  R)
Bad Boys
Love this film. It has a really good script and really good actors in it! Very funny!
15
Bad Boys II 2003,  R)
16
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
This film was brilliant!!!!
17
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
THIS IS ONE OF MA FAVE FILMS...DERS REALLY GOOD ACTORS IN IT
18
Pitch Black 2000,  R)
Pitch Black
LOVE THIS FILM SO MUCH!!!! ITS ABSOLUTELY BRILLIANT!!!!!
19
Deep Blue Sea 1999,  R)
Deep Blue Sea
really good
20
High School Musical 2 2007,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments