My Favorite Movies
| webbang29's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 4 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Saw 2004, R) |
|
| 7 |
Gremlins 1984, PG) |
|
| 8 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 9 |
The Lost Boys 1987, R) |
|
| 10 |
Cool Hand Luke 1967, PG) |
|
| 11 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Land of the Dead 2005, R) |
|
| 13 |
Saw II 2005, R) |
|
| 14 |
Alien Resurrection 1997, R) |
|
| 15 |
Dead Silence 1998, R) |
|
| 16 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 17 |
Boogeyman 2005, PG-13) |
|
| 18 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Resident Evil 2002, R) |



















