Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  wavelax21688's Rating My Rating
1
Ice Age 2002,  PG)
Ice Age
A-M-A-Z-I-N-G -!!!!!!

waAaahhh.....i reAlly l;oVe diz mOVie sOooo mmUUuccchh!!...

hAhay...walA pay sequeL??...huhu...maYta naa 4...

mY gOD!!...gabalikbalik maKUg tan aw...muRA nkuG unGO tunGOd ani.
2
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009,  PG)
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3)
O-M-G-!!

woW...na unGo ko tunGod ani...atOtzz...


can't w8 for anoTher sequEl...goSH!!...thEy're so cuTE....
3
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
4
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
suPpah duPEr......hiGh to the highEst lEvel...naBuntagan koG balik balik ani....hanGtod karOn wa pkU ka get over..haha
5
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
The Twilight Saga: New Moon
wAaaaH....i loVE edWard evEr!!
6
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
Just Like Heaven
hEhe...na iN love sa aKo x tunGOd ani..haha
7
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
8
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 2011,  PG-13)
9
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
Harry Potter and the Half-Blood Prince
i loVE you haRry...i miSs u all...huhu...6 na ..hapiT na mu guDbye c haRry...ron..hermoine,,,huhu,,,,
10
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
11
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
12
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
13
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
14
Legally Blonde 2001,  PG-13)
15
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
16
Finding Nemo 2003,  G)
17
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch 2005,  PG)
18
Lilo & Stitch 2003,  G)
19
Hana yori dango: Fainaru, (Boys Over Flowers: Final) 2008,  PG)
Hana yori dango: Fainaru, (Boys Over Flowers: Final)
i loVE diz moVie...suPpah...mY gOd!!...jUN s sOoo hOT.hehe

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments