My Favorite Movies
| warford21's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Friday 1995, R) |
|
| 3 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 4 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 5 |
Hope Floats 1998, PG-13) |
|
| 6 |
Enough 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Practical Magic 1998, PG-13) |
|
| 8 |
The Craft 1996, R) |
|
| 9 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 10 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 11 |
Patch Adams 1998, PG-13) |
|
| 12 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 13 |
Erin Brockovich 2000, R) |













