My Favorite Movies
| wangbingling's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Loving Annabelle 2006, Unrated) |
|
| 2 |
Saving Face 2004, R) |
|
| 3 |
Breakfast on Pluto 2005, R) |
|
| 4 |
21 Grams 2003, R) |
|
| 5 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 6 |
The Polar Express 2004, G) |
|
| 7 |
Cinema Paradiso (Nuovo Cinema Paradiso) 1988, R) |
|
| 8 |
The Terminal 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 10 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 11 |
Babel 2006, R) |
|
| 12 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |












