My Favorite Movies
| wanbaclone's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Casablanca 1942, PG) |
|
| 2 |
Annie Hall 1977, PG) |
|
| 3 |
Brazil 1985, R) |
|
| 4 |
Miller's Crossing 1990, R) |
|
| 5 |
Magnolia 1999, R) |
|
| 6 |
Psycho 1960, R) |
|
| 7 |
Vertigo 1958, PG) |
|
| 8 |
Arsenic and Old Lace 1944, Unrated) |
|
| 9 |
Singin' in the Rain 1952, G) |
|
| 10 |
What's Up, Doc? 1972, G) |










