Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  wanaz4syk's Rating My Rating
1
Valkyrie 2008,  PG-13)
2
War of the Worlds 2005,  PG-13)
3
The Last Samurai 2003,  R)
4
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
5
Mission Impossible 1996,  PG-13)
6
Mission Impossible 2 2000,  PG-13)
7
The Color of Money 1986,  R)
8
Endless Love 1981,  R)
Endless Love
endless love
9
$5 a Day (Five Dollars a Day) 2008,  PG-13)
10
No Alibi 1999,  R)
11
The Runaway 2000,  Unrated)
12
Facing Fear 2000,  PG)
13
Hable con Ella (Talk to Her) 2002,  R)
14
Only the Strong 1993,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments