Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  waleholding's Rating My Rating
1
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
the best u can ever watch
2
The Incredibles 2004,  PG)
The Incredibles
to goood
3
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
nice film
4
Braveheart 1995,  R)
Braveheart
best of mil gibson
5
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
good stunt and tricks
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
very romantic and tragedy
7
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
the romans at there best
8
Straight Up - Helicopters in Action 2002,  Unrated)
9
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
five star for nice film
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
good line with nice out fit
11
Pretty Woman 1990,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments