My Favorite Movies
| wagonkeren's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 3 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 4 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 7 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 9 |
300 2007, R) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |










