My Favorite Movies


  wafuxx's Rating My Rating
1
I Know What You Did Last Summer 1997,  R)
2
Death Tunnel 2005,  R)
3
The Unborn 2009,  PG-13)
4
House on Haunted Hill 1999,  R)
5
Rest Stop 2006,  R)
Rest Stop
whew,.,watta movie.,.a faur,., its part2 is only way to move on with the 1,.,haaaiizzt,., much better was it sequel!!.,.
6
Rest Stop: Don't Look Back 2008,  Unrated)
7
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
When a Stranger Calls
hey.,.you all who says it was ugly film??
8
Scream 1996,  R)
9
Scream 3 2000,  R)
10
Final Destination 3 2006,  R)
11
Doomsday 2008,  R)
12
Quarantine 2008,  R)
13
Drag Me to Hell 2009,  PG-13)
Drag Me to Hell
woohooo.,it has a bit similarity,.,with the movie unborn!! when they cast a spell.,.i love lamya- the indian greatest witch
14
The Final Destination 2009,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments