My Favorite Movies


  wadiboy's Rating My Rating
1
Segunda Piel (Second Skin) 2000,  R)
2
Breakfast at Tiffany's 1961,  PG)
3
Sabrina 1954,  Unrated)
4
To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar 1995,  PG-13)
5
The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert 1994,  R)
6
Cinema Paradiso (Nuovo Cinema Paradiso) 1988,  R)
7
Bread and Tulips 2000,  PG-13)
8
Life Is Beautiful (La Vita è bella) 1997,  PG-13)
9
It's a Wonderful Life 1946,  G)
10
Up 2009,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments