My Favorite Movies


  VTBS's Rating My Rating
1
The Rocky Horror Picture Show 1975,  R)
2
The Blues Brothers 1980,  R)
3
The Crow 1994,  R)
4
The Blair Witch Project 1999,  R)
5
This Is Spinal Tap 1984,  R)
6
The Thing 1982,  R)
7
Halloween 1978,  R)
8
Léon (The Professional) 1994,  R)
9
From Dusk Till Dawn 1996,  R)
10
Young Frankenstein 1974,  PG)
11
This Filthy World 2006,  Unrated)
This Filthy World
I laughed out loud throughout.
Highly recommended.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments