My Favorite Movies
| voodoodollz14's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 8 |
American Pie 1999, R) |
|
| 9 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 10 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 11 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 12 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 13 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 14 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Saw 2004, R) |
|
| 17 |
Saw III 2006, R) |

















