My Favorite Movies


  1. volcomhoney05
  2. Sandra

I am definately a huge fan of horror movies.. I love being scared..

  volcomhoney05's Rating My Rating
1
The Descent 2005,  R)
The Descent
I loooooooooove this movie.. One of my fav for sure..
2
Hard Candy 2005,  R)
3
Trick 'r Treat 2006,  R)
Trick 'r Treat
Omg i loved this movie. I loved the werewolf thing. Very interesting way of transforming.
4
The Devil's Rejects 2005,  R)
The Devil's Rejects
Amazing
5
Poltergeist 1982,  PG)
Poltergeist
Classic
6
Alice in Wonderland 1951,  G)
Alice in Wonderland
Got to love alice
7
The Strangers 2008,  R)
The Strangers
Amazingg movie..
8
The Hills Have Eyes 2006,  R)
The Hills Have Eyes
I actually just saw this movie. I liked it..
9
The Ugly Truth 2009,  R)
The Ugly Truth
seriously how cant you love katherine heigl and Gerad Butler?
10
House of 1000 Corpses 2002,  R)
House of 1000 Corpses
pretty good..
11
An American Crime 2007,  R)
12
The Hills Have Eyes 1977,  R)
13
27 Dresses 2008,  PG-13)
27 Dresses
I am a katherine heigl fan =]]
14
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
Yeahh =]]
15
The Exorcism of Emily Rose 2005,  PG-13)
The Exorcism of Emily Rose
Good movieee
16
Snow White and the Seven Dwarfs 1937,  G)
Snow White and the Seven Dwarfs
I have always loved snow white

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments