My Favorite Movies


  vmittow's Rating My Rating
1
Hulk 2003,  PG-13)
2
The Incredible Hulk 2008,  PG-13)
3
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003,  R)
4
Terminator Salvation 2009,  PG-13)
5
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
6
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
7
Aliens vs. Predator: Requiem (AVP 2) 2007,  R)
8
The Dark Knight 2008,  PG-13)
9
Iron Man 2008,  PG-13)
10
Iron Man 2 2010,  PG-13)
11
Catwoman 2004,  PG-13)
12
X-Men Origins - Wolverine 2009,  PG-13)
13
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
14
X-Men 2000,  PG-13)
15
Spider-Man 2002,  PG-13)
16
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
17
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
18
The Amazing Spider-Man 2012,  PG-13)
19
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
20
Transformers 2007,  PG-13)
21
X-Men Origins: Magneto 2011,  Unrated)
22
Hitman 2007,  R)
23
Mortal Kombat 1995,  PG-13)
24
Mortal Kombat: Annihilation 1997,  PG-13)
25
Mortal Kombat: The Journey Begins 1995,  PG)
26
Elektra 2005,  PG-13)
27
White Chicks 2004,  PG-13)
28
District 9 2009,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments