My Favorite Movies
| VMA07's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 3 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 4 |
Red Eye 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Hide and Seek 2005, R) |
|
| 7 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Last Holiday 2006, PG-13) |
|
| 11 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 14 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 17 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 18 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 19 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 20 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |




















