My Favorite Movies
| vladdulea's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Only You 1994, PG) |
|
| 2 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Annie 1999, Unrated) |
|
| 4 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 5 |
Memento 2000, R) |
|
| 6 |
Grease 1978, PG) |
|
| 7 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 10 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 11 |
Braveheart 1995, R) |











