My Favorite Movies
| vitradragon's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Man from Snowy River 1982, PG) |
|
| 2 |
The Man Without a Face 1993, PG-13) |
|
| 3 |
Practical Magic 1998, PG-13) |
|
| 4 |
The Crow 1994, R) |
|
| 5 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Hidalgo 2004, PG-13) |
|
| 7 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 11 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 13 |
Kingdom of Heaven 2005, R) |
|
| 14 |
What's Eating Gilbert Grape 1993, PG-13) |













