My Favorite Movies


  vissamtz's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
P.S. I Love You 2007,  PG-13)
3
Man on Fire 2004,  R)
4
Ladron Que Roba A Ladron 2007,  PG-13)
5
50 First Dates 2004,  PG-13)
6
The Butterfly Effect 2004,  R)
7
The Kite Runner 2007,  PG-13)
8
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
9
The Bucket List 2007,  PG-13)
10
The Mummy 1999,  PG-13)
11
Grease 1978,  PG)
12
Good Luck Chuck 2007,  R)
13
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
14
Night at the Museum 2006,  PG)
15
Cansada de besar Sapos (Tired of Kissing Frogs) 2007,  R)
16
The Legend of Zorro 2005,  PG)
17
Fool's Gold 2008,  PG-13)
18
Forrest Gump 1994,  PG-13)
19
National Treasure 2004,  PG)
20
I Could Never Be Your Woman 2007,  PG-13)
21
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
22
Old School 2003,  R)
23
Cool Runnings 1993,  PG)
24
Pretty Woman 1990,  R)
25
Over Her Dead Body 2008,  PG-13)
26
Wanted 2008,  R)
27
Under the Same Moon 2008,  PG-13)
28
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
29
Troy 2004,  R)
30
Ice Age 2002,  PG)
31
Made of Honor 2008,  PG-13)
32
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
33
Independence Day 1996,  PG-13)
34
Casi Divas (Road to Fame) 2008,  PG-13)
35
Bad Boys 1995,  R)
36
Amar te duele 2002,  R)
37
Superhero Movie 2008,  PG-13)
38
Pretendiendo 2008,  R)
39
Definitely, Maybe 2008,  PG-13)
40
Gone With the Wind 1939,  G)
41
Enough 2002,  PG-13)
42
A Christmas Carol 1984,  PG)
43
The Breakfast Club 1985,  R)
44
My Sassy Girl 2007,  PG-13)
45
Fame 1980,  R)
46
The Sisterhood of the Traveling Pants 2 2008,  PG-13)
47
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments