Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  vishface's Rating My Rating
1
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
2
A Cinderella Story 2004,  PG)
3
Love Actually 2003,  R)
4
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
5
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
sooo funny
6
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
hilarious
7
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
very funny
8
In Her Shoes 2005,  PG-13)
In Her Shoes
quite funni but has a more serious message behind it
9
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
10
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
11
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
13
The Princess Diaries 2001,  G)
14
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
15
Step Up 2006,  PG-13)
16
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005,  PG-13)
17
Finding Nemo 2003,  G)
18
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
so cool i could watch it over and over
19
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
20
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
good but really sad
21
The Notebook 2004,  PG-13)
22
Shrek 2001,  PG)
23
Grease 1978,  PG)
24
Casino Royale 2006,  PG-13)
25
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments